FARMERS CIRCLE

2018 metų pavasarį mes įsigijome 500 hektarų ūkį. Jau tuo metu supratome, kad rasti kokybiškų vietinių produktų tiekėjus, nebus paprasta, tad džiaugiamės turėję erdvę, kurioje galėjome išpildyti turimą viziją – į restoraną „Nineteen18“ tiekti pačių užaugintus produktus. 
Kelionė iki mūsų ūkio iš Vilniaus trunka apie valandą automobiliu.  Ši vieta ir jos atstumas nuo Vilniaus buvo pasirinkti neatsitiktinai – mums svarbu kasdienėje savo veikloje kuo labiau išvengti neigiamos įtakos ir taršos aplinkai.

 

Filosofija, kuria remiamės kurdami ūkį, neapsiriboja tik ekologija – mes tikime, jog tvarumas yra lygus atsakomybei visiems mūsų daromiems veiksmams. Glaudus ryšys su gamta, o ne ėjimas prieš ją, yra vienas pagrindinių mūsų tikslų ir veikimo būdų.
 

Mūsų virtuvė nuolatos prisitaiko prie sezonų kaitos, o laukinių gėrybių rinkimas taip pat vyksta ir mūsų ūkyje.
Praeitą pavasarį mąstydami apie pirmųjų daržovių sėją, šiam tikslui ūkyje išsirinkome žemės plotą, kurio niekas, išskyrus vietinius žirgus, nenaudojo beveik 14 metų.


Šiuo metu turime gerokai virš 140 žole maitinamų Angus karvių ir ožkų. Netrukus ūkis pasipildys bitėmis ir vištomis ir taip kelias į savipakankamumą tęsis. Kasdien mes po truputį artėjame link savo svajonės išsipildymo.
 

Ūkis bus atviras visiems norintiems užsukti ir susipažinti, čia organizuosime įvairias edukacines veiklas bei kviesime Jus patiems įsitikinti mūsų auginamų produktų kokybe ir puoselėjamomis tvariomis idėjomis.

All rights reserved UAB "Nordic Food Republic" ©2019